Hizmetler

Planlıyoruz

Aklınızdaki soruları gidermek ve ortaya çıkacak iş ile ilgili sorularını yanıtlamak için iç mimarlarımız ile çalışmamızı projelendiriyor ve takibini sağlayarak sizi bilgilendiriyoruz.

Yeniliyoruz

Çalışmamızı planlarken “restorasyon” mu yapacağız yoksa “tadilat & tamirat” mı yapmalıyız sizinle paylaşıyor ve sizin isteğinize göre ilerliyoruz.

İç Mimarlık

İlk defa internetten ev tadilatı için hizmet aldık ve Arda bey görüştüğümüz ilk anda işine olan hakimiyeti, dürüstlüğü, güler yüzü ile güvenimizi kazandı. Aldığımız ev zarar görmüş tüm odaların parkeleri sökülmüş banyo ve mutfağa zarar verilmişti. Tüm evin sıfırdan tadilatını üstlendi ve karantina dönemi olmasına rağmen özverili şekilde titizlikle çalıştı ve işçilikleri de çok beğendik. Fayans, dolap, mermer tezgah seçimlerinde de fikirleriyle bize yardımcı oldu. Gereksiz maliyetten kaçınmamız için fikirler verdi ve evin tadilat durumu ile ilgili sürekli bizi güncel tuttu. Kısa ve bu zorlu zamanda titiz ve kaliteli çalışması, verdiği güven için Arda bey ve ekibine çok teşekkür ederiz.

Fatma Nazlı A.

Fatma Nazlı A.

Ev Tadilatı

Satın aldığımız ev, yapıldığından bu yana (1983) hiç bir tadilat görmemişti. Dolayısıyla çok fazla endişemiz vardı. A'dan Z'ye her şeyin yapılması gerekiyordu. İlk baştan itibaren Ark Yapı Mimarlık-Arda Bey yapıcı tavrı ve samimi tutumu ile endişelerimizi giderdi. Her aşamada bizi bilgilendirdi. Yeni yaratıcı fikirler ile daha güzel bir eve sahip olmamızı sağladı. Üstüne üstlük anlaştığımız iş bitim takviminden daha önce bize evimizi teslim etti.. Ark Yapı-Arda Bey size çok teşekkür ederiz.

Onur O.

Onur O.